Yüzüncüyıl Hal Yıkama

Halılarınızı aynı gün içinde teslim alan şirketimizde, tüm temizlik aşamasında olduğu gibi teslimat çalışmasında da büyük bir titizlikle sonuçlanan uygulama çerçevesinde hareket ediyoruz. Balgat Yüzüncüyıl halı yıkama firması olarak, sorumluluğu asla elden bırakmadan tam profesyonel bir çalışmaya imza atıyor, yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibimize sıkı sıkıya sarılarak netice alıyoruz.

2016 Model makinelerde el değmeden gerçekleşen çalışmamızda aynı zamanda ekonomik fiyat politikasını da gün geçtikçe daha yaygın olarak hayata geçiriyor ve tüketici haklarını koruyan özel bir statüde sizlere destek sunuyoruz.

Amacımız her ne kadar ticari başarı olsa da Yüzüncüyıl halı yıkama şirketi olarak, sizlere hizmetimizi kalite çerçevesinde ele alıyor ve maksimum yirmi dakika içinde kapınızda oluyoruz. Şeker ve Kurban bayramı gibi özel günlerde ise yoğun trafiğe maruz kalmamanız için bize daha erken tarihlerde ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Balgat 100. Yıl halı yıkama telefon numaramızdan randevu talep edebilirsiniz. Teslimatlar sizin belirlediğiniz gün ve saatte yapılacaktır.
Google SEO