Ümitköy Halı Yıkama

Ev temizliğinde ana kriter halıların hijyeni ve bakımıdır. Toz, bakteri, mikrop ve diğer kir ve döküntülerin toplandığı yer olarak halıların işlevi büyüktür. Dökülen saçlardan, akşam eve geldiğimizde elbiselerimizden düşen sokağın tüm kirlerini bir anda halıya geçişi mümkündür. Bu nedenle en çok kirlenen ancak aynı zamanda en fazla hijyene ihtiyaç duyulan ev eşyasıdır diyebiliriz halılar için.

Ümitköy halı yıkama merkezi olarak, el değmeden üstün hijyenik sağlayan son model makinelerde halılarınızı yıkıyoruz. En fazla yirmi dakika içinde adresinizde oluyor, adet sayısına göre teslim alıyor ve metrekare üzerinden fiyat sunuyoruz. En ekonomik fiyatı arıyorsanız bize danışmadan halılarınızı başka bir şirkete teslim etmeyin.

Büyük hacme sahip depomuzda siz ne zaman isterseniz ona göre teslimatı bekleyecek şekilde halılarınız muhafaza edilir. Ümitköy halı yıkama firması olarak sizlerin her zaman yanınızdayız.

Bizlere Ümitköy halı yıkama telefon numaramızdan anında ulaşabilirsiniz. Bayram yoğunluğu günlerde bir kaç gün öncesinde olabileceği gibi bir hafta öncesinden randevu almanızı tavsiye ederiz. Normal günlerde aynı gün adresinize gelip halılarınızı teslim alıyoruz.
Google SEO