Sincan Yenikent Halı Yıkama

Şirketimiz, kuruluşundan bugüne kadar son model makinelerde el değmeden tam hijyen uygulaması ile takdir toplamakta olup, buna ilaveten ekonomik fiyatları ile de müşterilerinden memnuniyet toplamıştır. Ankara geneline hizmet götürme vaadini geçen yıl Sincan Yenikent bölgesini de dahil ederek il sınırlarına kadar taşıyan firmamız, kurumsal ilkeleri ile disiplinli ve programlı çalışmalarını devam ettirmektedir.

Sincan Yenikent halı yıkama merkezimiz, gün içinde en fazla yirmi dakika içinde adresinizde olmakta, halılarınızı belge karşılığı teslim almakta ve gece mesaisi ile birlikte temizlik çalışmasına başlamaktadır. Tüm teslimatlar belirtilen güne yetiştirilmektedir. Bayram gibi yoğun günlerde bizlere mümkün olduğunca erken ulaşmanızı rica ederiz.

Sincan Yenikent halı yıkama telefon numaramızdan gün içi olduğu gibi akşam saatlerinde de ulaşım sağlayabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Özellikle çalışan kesimin daha rahat hizmet alması için hafta sonu ve akşam geç saatlere kadar hizmet verdiğimizi bir kere daha buradan hatırlatma gereği duyuyoruz. Amacımız standart üstü bir çalışma sergilemek.

Sincan Yenikent halı yıkama firması olarak memnuniyetinizi sağlamak birinci misyon ve görevimizdir.
Google SEO