Etimesgut Halı Yıkama

Amacımız, tüm halı yıkama işlerinizi en kısa süre içinde profesyonel olarak tamamlamak ve teslim etmek üzerine kuruludur. Bu nedenle çalışmalarımızı ilk adımdan son adıma kadar kurumsal ilkelerimize sonuna kadar bağlı kalarak disiplin içinde gerçekleştiriyoruz. Biz Etimesgut halı yıkama firması olarak sizlere birinci sınıf kalitede hizmet vermek için buradayız.

Çalışmalarımız, randevu şeklinde olmaktadır. Sizden gelen telefonla hemen adresinize gelerek halılarınızı teslim alıyor, iş bitirme süresi veriyor ve anında teslimat gününü size uygun gün ve saate başlı kalarak tespit ediyoruz. Sistemli çalışmamız tüm aksamaların önüne geçmek içindir.

Bizlere ulaşmak için Etimesgut halı yıkama telefon numaramızı kullanmanız ve aramanız yeterlidir. Halılarınızı mesai saatleri içinde olduğu gibi bu saatler dışında da teslim alıp teslim yapıyoruz. Bayram ve diğer tatil günlerine göre bir temizlik programı yapıyorsanız aynı gün içinde değil bir kaç gün öncesinde bize ulaşmanız yoğunluk nedeniyle daha sağlıklı olacaktır.

Tüm fiyatları firmamız danışma hattından öğrenebilirsiniz.
Google SEO