Batıkent Halı Yıkama

Batıkent içinde maksimum 20 dakikada adresinize geliyor ve halılarınızı belge karşılığında alarak aynı gün temizliğine başlıyoruz. Batıkent halı yıkama merkezimizde son model araç gereçlerin yanı sıra 2016 model makinemizde el değmeden hijyenik ortam içinde temizliği gerçekleştiriyoruz. Üstelik hizmetlerimiz başka yerde bulamayacağınız ekonomik fiyat garantisi eşliğinde yerine getiriliyor.

Ankara'nın ilk lokasyon olarak modern yaşam bölgesi olan Batıkentimize yakışır bir şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Batıkent halı yıkama firmamız ile aradığınız hijyeni temin edebilirsiniz. Sizin belirlediğin gün ve saatte teslimat ilkesi ile temizlik çalışması yapan firmamızda halılarınızı dilediğiniz süre içinde temizlik aşamasından önce veya sonra depolama yaparak muhafaza ediyoruz. Şirketimiz aracılığı ile halılarımı ne zaman alırım sorusuna artık son cevabı vermiş oluyoruz.

Batıkent halı yıkama telefon bilgilerine bu sayfadan olabileceği gibi iletişim sayfamızı kullanarak dilerseniz form doldurmak sureti ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bize yapacağınız çağrılara anında dönüş sağlıyoruz.

Kurumsal, ilkeli, disiplinli, hızlı ve ucuz fiyat arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Google SEO